IC Prospero funguje ako výdajňa objednaného tovaru

Predajňa  Prospero čase pandémie koronavírusu a núdzového stavu v termíne od 10. 2. 2021 až do odvolania je v prevádzke zmysle § 1 ods h  Vyhlášky č. 47 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu osôb do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa len ako výdajňa vopred objednaného tovaru.

Vaše objednávky si môžete prísť vyzdvihnúť v nasledovných dňoch a časoch za dodržania uvedených podmienok:

PONDELOK: 9.00 - 12.00 hod. 
UTOROK: ---
STREDA: 9.00 - 12.00 hod. 
ŠTVRTOK: ---
PIATOK: 9.00 - 12.00 hod. 

Záujemca o odbornú teatrologickú publikáciu/časopis je povinný v predstihu doručiť požiadavku/objednávku na publikáciu/publikácie, resp. časopis vybrané na webovej stránke Divadelného ústavu.

Výber kníh priamo v predajni nie je možný.

Po obdržaní žiadosti/objednávky bude záujemca kontaktovaný manažérkou predajne PROSPERO, ktorá mu e-mailom potvrdí  objednávku publikácie a zároveň mu oznámi číslo účtu Divadelného ústavu, na ktorý môže cenu publikácie/časopisu uhradiť.

Po úhrade objednávky bude záujemca opätovne kontaktovaný manažérkou predajne PROSPERO, s ktorou si dohodne čas výdaja publikácie, resp. časopisu na mailovej adrese tatiana.danisova@theatre.sk alebo telefonicky na čísle +421 2 20487 405/403.

Pri príchode k okienku predajne PROSPERO je návštevník povinný v zmysle Uznesenia vlády SR č. 77 zo dňa 5.2.2021 preukázať sa negatívnym antigénovým testom – nie starším ako 7 dní - na COVID-19 alebo iným povoleným dokladom a počkať na obsluhu zo strany manažérky predajne PROSPERO.

Prístup k výdajnému okienku predajne PROSPERO Divadelného ústavu je možný len za dôkladného dodržiavania hygienických a bezpečnostných opatrení.

Z dôvodu epidemiologických opatrení prosíme o platbu objednávok vopred prevodom na účet Divadelného ústavu.

Ďakujeme za pochopenie a za váš nákup.          

A
A
A